pl en
^
^
^

SESJE MELODII TANECZNYCH TRADYCYJNIE
poniedziałki, 10, 17 i 24 września 2018
godz. 20:00-22:00
WEJśCIóWKA, Plac Teatralny 1, Toruń
fb


Zapraszamy na wspólne praktykowanie grania utworów do tańca. Tradycyjny repertuar tańców polskich i szwedzkich, jak również balfolk. Spotkania dla muzyków zarówno doświadczonych, jak i początkujących w wygrywaniu melodii tanecznych. Bardzo mile widziani są na sesji tancerze.

Przez całe spotkanie kawiarnia Wejściówka zachowuje swój charakter i poleca swoje menu. Dzięki wspieraniu funkcjonowania kawiarni i baru sesje mają szansę pozostać darmowe. W imieniu Wejściówki zapraszamy do korzystania z asortymentu baru!

Do zagrania!
N-OBROTOWE ZAJĘCIA TANECZNE
wrzesień 2018
godz. --:--
Toruń


Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki tańców tradycyjnych na n-obrotowe zajęcia taneczne! Na zajęciach przewidujemy wykładnię taneczną od podstaw dla początkujących oraz wskazówki techniczne dla już tańczących. Program zajęć dobierany jest pod kątem n-obrotowych potańców i najwięcej czerpie z tanecznej kultury Polski nizinnej, Szwecji oraz balfolku.

Wracamy po przerwie wakacyjnej.

Zapraszamy!
POTAŃCÓWKA RODZINNA | KONCERT AGREGANDADO
niedziela, 22 lipca 2018
godz. 12:30 - 20:30
Milanówek
fb


POTAŃCÓWKA RODZINNA
godz. 12:30 - 14:00, Park Zielony Dołek, ul. Krótka 10, Milanówek

KONCERT I POTAŃCÓWKA
godz. 19:00 - 20:30, Plac Stefana Starzyńskiego, Milanówek

Niedziela 22 lipca w Milanówku taneczna! O 12.30 zapraszamy do Parku Zielony Dołek (ul. Krótka 10 w Milanówku) na Rodzinną Potańcówkę z zespołem Agregandado. O 19.00 zapraszamy na Skwer Stefana Starzyńskiego (ul. Kościuszki) na BALFOLK - Koncert i Potańcówkę z zespołem Agregandado. Wstęp na obie imprezy BEZPŁATNY.
Koncerty i potańcówki organizowane przez Milanowskie Centrum Kultury w ramach projektu Ale Wakacje
Serdecznie zapraszamy!


NUMINOSUM FESTIVAL
czwartek-niedziela, 6 - 9 września 2018
godz. 18:00
Kampinos
fb
Numinosum Festival, 6-9 września 2018 w skansenie w Granicy koło Kampinosu, to przede wszystkim wydarzenie muzyczne i taneczne związane z muzyką tradycyjną: polską, francuską, węgierską, czeską i balfolkową. Będą to cztery dni wypełnione koncertami, korowodami tanecznymi, warsztatami i sesjami muzycznymi. Oprócz tego pojawią się inne formy sztuki nawiązujące do tradycji: opowieści i śpiew. Ponieważ chcemy stworzyć atmosferę wakacji na wsi, zapraszamy też na wspólne ogniska, wycieczki po Puszczy, warsztaty zielarskie, czy po prostu wakacyjne leżenie na trawie.

Szczegóły na stronie Numinosum Festival.

Do współtworzenia festiwalowego programu zaproszone zostało n obrotów oraz kapela agregandado:

agregandado - zagra do tańca:


warsztaty taneczne:

Serdecznie zapraszamy!