pl en
^
^
^

SESJE MELODII TANECZNYCH TRADYCYJNIE
poniedziałki, 1, 8, 15 i 29 kwietnia 2019
godz. 20:00-22:00
WEJśCIóWKA, Plac Teatralny 1, Toruń
fb


Zapraszamy na wspólne praktykowanie grania utworów do tańca. Tradycyjny repertuar tańców polskich i szwedzkich, jak również balfolk. Spotkania dla muzyków zarówno doświadczonych, jak i początkujących w wygrywaniu melodii tanecznych. Bardzo mile widziani są na sesji tancerze.

Przez całe spotkanie kawiarnia Wejściówka i pub Carpe Kraft zachowuje swóją charakter i poleca swoje menu. Dzięki korzystaniu z asortymentu baru sesje mają szansę pozostać darmowe.

Do zagrania!
N-OBROTOWE ZAJĘCIA TANECZNE
środy, 3, 10 i 24 kwietnia 2019
godz. 19:00-21:00
Danza Latina, ul. Długa 25 (1p), Toruń
fb


Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki tańców tradycyjnych na n-obrotowe zajęcia taneczne! Na zajęciach przewidujemy wykładnię taneczną od podstaw dla początkujących oraz wskazówki techniczne dla już tańczących. Program zajęć dobierany jest pod kątem n-obrotowych potańców i najwięcej czerpie z tanecznej kultury Polski nizinnej, Szwecji oraz balfolku. Zajęcia podzielone są na dwie osobne godziny. Można uczestniczyć w obydwu, bądź tylko w pierwszej lub drugiej części.


Wstęp na 1 godzinę zajęć:Wskazówki organizacyjne:

Zapraszamy!
ŚPIEWY WIELKOPOSTNE
wtorek, 9 kwietnia 2019
godz. 19:05-19:35
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, ul. Panny Marii 2, Toruń
fb

Pieśni wielkopostne z kurpiowskie Puszczy Zielonej. Teksty zaczerpnięte ze Śpiewnika Pelplińskiego. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i uczestnictwa.