pl en
^
^
^

Scena otwarta: grajlista do tańca

formularz zgłoszeniowy


Zapraszamy muzyków i śpiewaków do udziału w grajliście do tańca w ramach otwartej sceny! Jeśli potrafisz wykonać utwory do tańca, masz przygotowany repertuar do tańców polskich, szwedzkich, francuskich, bretońskich, bądź z innych zakątków Europy oraz chęć zagrania i zaśpiewania paru kawałków dla tancerzy podczas n-obrotowego potańcu, to serdecznie zapraszamy!

Na n-obrotowych potańcach muzycy wykonują utwory do tańca akustycznie, bez użycia systemów nagłośnieniowych. Utwory grane przez muzyków dedykowane są tancerzom obecnym na parkiecie w ilości od jednego tancerza, kilku łańcuchów, jednego długiego korowodu, aż do kilkudziestu par.

Dla zapenienia dobrej jakości kompozycji zgłaszanych występów w programie potańcu oraz w celach organizacyjnych prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej.

W razie zbyt dużego zainteresowania sceną otwartą, bądź stwierdzonej przez organizatorów niezgodności repertuaru artysty z profilem potańcu, zastrzegamy sobie prawo do odmówienia możliwości występu. Jednocześnie z góry serdecznie dziękujemy za każde zainteresowanie i chęci uświetnienia swoją muzyką n-obrotowych potańców i gorąco zapraszamy do twórczego w nich udziału!

Dane kontaktowe:
imię i nazwisko zgłaszającego
e-mail
nr telefonu do kontaktu


Informacje o artyście / kapeli:
artysta (solo)
kapela

nazwa lub data n-obrotowego potańcu


nazwa artysty / kapeli


repertuar do tańca (tańce polskie, szwedzkie, balfolk, fest-noz,...)


link do nagrań w sieci (SoundCloud, youtube, itp.)


ewentualne ograniczenia czasowe występu


krótki opis artysty